MyCounter - счётчик и статистика
Листівки Флаєра

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
  • Ви заповнюєте форму замовлення
  • Ви підтверджуєте номер телефону, після чого ви вибираєте способи оплати та доставки
  • Вам приходить № замовлення
  • Ви проводите оплату замовлення
  • Менеджер обробляє Вашу заявку
  • Вам надсилають повідомлення про виконання замовлення

Терміновий друк листівок та флаєрів у Харкові (1000 листівок А-4 за 30 хвилин)

 

Ще немає листівок та "горять" терміни? Тоді Вам потрібен терміновий цифровий друк від Aladdin Print!

 

Оперативне виготовлення тиражу листівок та флаєрів!

Терміновий друк флаєрів та листівок дозволить вам отримати необхідні роздаткові матеріали максимально швидко та з чудовою якістю, адже тираж у 1000 шт. наша друкарня віддасть за 30 хвилин! І якщо критично важливий колір, то зробити пробний друк.

Якщо є запас часу, то виготуємо офсетним друком:

Офсетний тираж буде готовий протягом 5-7 робочих днів, ціна на такий тираж буде дешевшою ніж цифровий друк. Чому? Так як це збірний офсетний друк, протягом декількох днів відбувається складання різних тиражів листівок і друкується на одному більшому аркуші за один раз. Це дозволяє здешевити продукцію, і терміни друку відповідно в рази більші, ніж у цифровому друку.

Флаєри та листівки – це один із найдієвіших видів рекламної та презентаційної продукції, який застосовується для залучення аудиторії та створення іміджу компанії. Хоча цей вид реклами і став уже традиційним, але він, як і раніше, дуже ефективний. Адже заміну цієї вигідної, швидкої та необхідної послуги знайти складно. Перевірена часом результативність і невелика вартість роблять її одним із найактуальніших видів рекламної продукції. У всіх містах будь-якої країни листівки та флаєри роздають на вулицях, щоб зацікавити та залучити клієнта!

 

Чим відрізняється листівка від флаєра?

Друк листівок виправданий тільки тоді, коли потрібно донести багато інформації або якийсь каталог продукції (наприклад - знижки в супермаркеті на низку продуктів). А флаєр друкується ж коли потрібно вказати на якусь одну пропозицію (наприклад - презентаційний матеріал однієї послуги/продукту)

Хочеться відзначити, що доступна ціна на цей вид рекламної продукції в друкарні Aladdin Print ніяк не впливає на її якість!

 

Навіщо потрібні листівки та флаєри?

 

Флаєр являє собою рекламну листівку, яка незамінна під час проведення різноманітних презентацій та акцій. Якщо ви хочете, щоб інформація про вашу компанію була донесена потенційному покупцеві на виставках або інших заходах, то друк листівок - найкращий варіант! В умовах великого потоку відвідувачів стенду, менеджер не завжди встигає обробити всіх відвідувачів, тому завдання мінімум – це вручити листівку з інформацією про компанію відвідувачу стенду та взяти контакт відвідувача. Крім того, листівка, вручена менеджером стенду під час консультації та особистого знайомства- багато більшої цінності, ніж вручення без розмови.

Замовляючи друк флаєрів у нашій друкарні, ви можете самостійно створити оригінал-макет, або доручити його розробку досвідченому дизайнеру нашої друкарні.

Замовляючи друк флаєрів, можна вибирати тип паперу: це може бути офсетний папір, крейдований папір різної щільності (від 115 до 250 г/м), картон. Більшість клієнтів вибирають друк листівок та флаєрів на глянцевому крейдованому папері щільністю 130-170 г/м. Однак, можна виготовити флаєр або листівку на щільному папері 350 г\м.

Ми пропонуємо виготовлення листівок різних форматів: А4, А5, А6, А7, також це може бути єврофлаєр (99 * 210 мм) або листівка незвичайної форми (у вигляді телефону, кола та ін.). Ваші потенційні клієнти напевно звернуть увагу на оригінальні флаєри.

Зробити ваші матеріали справжніми витворами мистецтва допоможе їх подальша обробка. Це може бути:

- контурна вирізка та порізка;
- ламінація;
- конгревне тиснення;
- тиснення фольгою;
- перфорація (допоможе легко відірвати частину флаєра);
- Фальцювання.Як замовити листівки?
- надіслати заявку на пошту: zakaz@aladdin-print.ua
- через онлайн-чат на сайті
- за телефоном +38 (057) 717-09-99
- приїхати до нас в офіс, м. Харків, вул. Донець-Захаржевського 6/8.

Гарної та корисної Вам поліграфії!